Eta:SB Teknik Özellikler

ETA:SB; İlk adımı doğru atmak isteyen işletmeler için, ETA’nın yılların tecrübesini yansıttığı başlangıç paketidir.

ETA:SB’nin öğrenmesi ve kullanımı son derece kolaydır. ETA, tüm ürünlerini “benzersiz” ve “kendine has üstün destek anlayışı” ile destekler.

ETA:SB ile işletmeler süreçlerini sipariş aşamasından başlatıp, tahsilat aşamasına kadar takip edebilirler. Parametrik ve esnek yapısı ile farklı sektördeki işletmelere çözümler sunar.

ETA:SB’nin modüler ve tam entegre yapısı ile tüm modüller arasında tam ve eş zamanlı entegrasyon mümkündür. Windows’un kullanım ve grafik standartları sayesinde görsel, alışılmış ETA fonksiyon tuşları, hem klavye hem Mouse ile de seri kullanım imkanı sağlar.

ETA:SB’de işletmenin yönetimsel güvenliği ön planda tutulmuştur. Sistem yönetimi modülü ile kullanıcı tanımı, şirket açma, devir gibi güvenliğin ön planda tutulduğu işlemler tek bir yerde toplanmıştır. ETA:SB ile işletmelerin verileri güvence altındadır. Sağlam ve güvenilir veri yapısı ile programlarımızda veri kaybı engellenmiştir.

ETA:SB’nin verilerine açık veritabanı platformu sayesinde Excel, Access vs. gibi programlara direkt bağlantı yapılabilir. Kullanıcıların bu programları kullanarak ek çözümler üretmeleri mümkündür.

ETA:SB ile çok sayıda şirket ile çalışmak mümkündür. Her şirket kendi içerisinde parametrik olarak ihtiyaca göre farklı şekilde tasarlanabilir. Birden fazla şirkette aynı anda da çalışılabilir.

ETA:SB gelişmiş raporlara sahiptir. Standart raporlara alan eklenip çıkarma, alan uzunluklarını ve kolon sıralarını belirleyebilme, istenilen alan ya da alanlara göre sıralama, raporların renk ve yazı tiplerini belirleme ve bu kriterleri kaydedip tekrar kullanabilme gibi birçok özellik mevcuttur. ETA:SB de alınan raporlar Excel, Word, PDF, HTML formatlarında kayıt edilebilir ve e-posta gönderilebilir.

ETA:SB de kart ve hareket arama/seçim pencerelerinde aramalar, pratik şekilde yapılabilir. İstenilen kayda ulaşmak kolaylaştırılmıştır. Kullanıcılar bu pencereleri istedikleri şekilde dizayn ederek alan ekleyip çıkarma, saha isimlerini değiştirme gibi işlemleri kendilerine özel yapabilirler.

GENEL ÖZELLİKLER

Güvenli

– Programı kullanan her kullanıcı için ayrı kart ve şifre tanımlayabilme
– Kart ve fiş bazında ilk kayıt eden ve düzeltme yapan kullanıcı bilgilerinin görülebilmesi ve raporlanabilmesi
– Şirket açma, silme ve devir işlemlerinin sistem yöneticisi menüsünden yapılabilmesi
– Özel ara yüz ile verilerin tekli veya toplu olarak yedeklenebilmesi

Pratik ve Esnek

– Parametrik yapı ile birden fazla sektör için çözümler üretebilme
– Modüler yapı ile aynı anda birden fazla modülde ve şirkette çalışabilme
– Kullanıcıya özel hızlı ulaşım menüleri tanımlayabilme
– Detay bilgi ekranları ile her türlü bilgiye programın her yerinden ulaşabilme
– Tüm modüllerde entegrasyon açıklamalarının esnek olarak tanımlanabilmesi ve istenilen alanların fiş açıklama satırlarına taşınabilmesi
– Benzersiz orta menü ile ekranlar arasında kaybolmadan kolay kullanım imkanı
– Klavye ve Mouse ile aynı anda pratik kullanım
– Kart ve hareket seçim pencerelerinde istenilen alanların eklenip kaldırılması ve ana pencereye bağlı diğer pencerelerin istenilen şekilde SQL komutları ile tanımlanarak açılabilmesi, kullanıcı ve şirket bazında tanımların saklanması
– Fiş tiplerine göre kullanıcı tanımlı evrak (seri) no takibi yapılabilmesi
– Rapor ve formların farklı formatlarda e-posta olarak gönderilebilmesi
– Tüm şirketlerin tek bir işlemle yılsonu devrinin yapılabilmesi
– SQL fonksiyonlarının kullanılabilmesi

Görsel

– Windows uyumlu, görsel kullanıcı ara yüzü
– Programdaki tüm görsel araçların renk ve yazı tipi karakterlerinin belirlenebilmesi
– Tüm raporların Excel, Word, Pdf, Html, Txt ve Rtf formatlarında alınabilmesi
– Farklı renk ve mesaj şablonları
– Raporlarda kullanıcıya özgü ayarlanabilir saha tanımları
– Rapor görüntülerinin karakter, renk olarak tasarlanabilmesi
– Doküman düzenleyici programı ile fatura, irsaliye, sipariş, tahsilat gibi matbu form dizaynlarının istenen sayıda yapılabilmesi